Hakkımızda

Çelik Su Arıtma Sistemleri “Sağlıklı Yaşam için, Sağlıklı Su için” sloganı ile kaliteli suyu mutfaklara taşımak hedefiyle 2021 yılından itibaren Balıkesir İli Edremit İlçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Çelik Su Arıtma Sistemleri olarak, yeni nesil su arıtma cihazları ile üstün filtreleme teknolojisi sayesinde her evde kolayca ve mükemmel  su  kalitesi  sunuyoruz.  Çeşme suyunu, bilimsel olarak kanıtlanmış ters ozmos teknolojisi ile içilecek kaliteye getiriyoruz.

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan  su arıtma cihazları,  her  evde  tezgah altında kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Su arıtma cihazları ile plastik şişe ve damacanadan su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren su arıtma cihazları, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan su arıtma cihazlarımız, çeşmeden gelen suyu ters ozmos filtrasyon sisteminin de dahil olduğu minimum 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Su Kalitesi Birliği’nin Altın Mühür Sertifikası’nı (Water Quality Association Gold Seal  Certificate) taşıyan ve NSF, FDA, CE standartlarına uygun Su Arıtma Cihazlarımız, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak kalitesinden de ödün vermiyor.

Arıtma sistemleri hakkında edindiğimiz tecrübenin yanı sıra çevre dostu ve yenilikçi uygulamalarla en saf suyu elde etmenizi amaçlıyoruz. Güvenilir, sağlıklı ve temiz içme suyu sağlama hedefiyle işlemlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Vizyon ve misyonumuzla uyumlu bir şekilde harekete geçerek, su kalitesinin sahip olduğu önemi ön planda tutuyoruz.

Çelik Su Arıtma Sistemleri olarak; Evinizde, iş yerinizde sağlıklı ve kaliteli su kullanmanız için Satış, Montaj, Bakım ve Onarım, Yedek Parça hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz .Su Arıtma cihazlarının bakım işlemlerinin periyodik ve düzenli şekilde yapılması, kullanım ömrünü doğrudan arttırmaktadır. Cihazlarınızın periyodik bakımlarını takip ediyor, zamanı geldiğinde sizi bilgilendiriyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkarılanlar

Destek Hizmeti

Firmamızdan almış olduğunuz ürün veya hizmet ilgili her konuda sizlere yardımcı/ destek olmaya devam ediyoruz.

Su Arıtma Cihazı Arıza Tespit ve Onarım Hizmeti

Su Arıtma Cihazınızda oluşan arızanın tespit edilmesi ve giderilmesi işlemidir.

Puretech Optima Pompasız Su Arıtma Cihazı

5 Aşamalı filtreleme sistemi.

Yorumlar